V.I.P. ELEKTRO s.r.o. - LOXONE GOLD PARTNER Bezpečnostný SSL certifikát POSITIVE SSL - Comodo Montáž alarmu Jablotron 100 ALERT vipelektro_sk_na_facebook_com vipelektro_sk_na_twitter_com vipelektro_sk_na_instagram_com

Top produkt - Jablotron 100

Montáž inštalácia alarmu Jablotron 100
O nás

Elektromontážny tím V.I.P. ELEKTRO - O nás

Sme tím profesionálnych, kreatívnych a spoľahlivých montážnych pracovníkov, ktorí svoju prácu berú ako poslanie a v centre našej pozornosti je predovšetkým spokojný klient. Do našich realizácií prinášame nevšedné riešenia, ktoré dotvárajú celkový pozitívny dojem z našej práce. Máme mnoho skúseností so spoluprácou ohľadom realizácií mnohých architektonických skvostov a profesionálnych LED osvetlení (dekoračného LED osvetlenia - RGB LED pásy) Spolupracujeme s pánom Ing. arch. Gabrielom Ciglanom, ktorý nám prináša rôzne architektonické riešenia interiérov a exteriérov.

Realizujeme montáže elektronických zabezpečovacích systémovJABLOTRON pre ich spoľahlivé a širokospektrálne využitie. Súčasťou nami poskytovaných služieb sú montáže bezpečnostných kamerových systémov značiek DAHUA, HIKVISION, CAMPLUS, SONY, AVIGLION. Našim klientom ponúkame možnosť pýšiť sa inteligentným domom od spoločnosti LOXONE.

Portfólio našich služieb rozširujú montážne práce v rámci kompletnej elektroinštalácie na novostavbách, počnúc základovým zemničom a bleskozvodom, cez elektroinštaláciu slaboprúdu a silnoprúdu až po revízne správy do Vašich rúk. Nebránime sa však ani menším montážnym prácam, ktoré zahŕňajú rekonštrukčné práce na elektroinštalácii v jadre bytu až po inštalácie svietidiel.

Naše odborné montážne služby ponúkame v regiónoch západného Slovenska. Samozrejme sme po dohode s klientom prístupní realizovať klientove predstavy aj mimo nášho obvyklého miesta pôsobenia. Sme veľmi hrdí na fakt, že až štyri z piatich montážnych prác, respektíve odborných inštalácií či väčších projektov, ktoré realizujeme, získavame na základe odporúčaní od našich spokojných klientov. Ich kladné referencie sú dôkazom našej odbornej spôsobilosti, čestného jednania, profesionality a ústretovosti voči všetkým našim zákazníkom. Vážime a ceníme si spokojných klientov, pretože iba s nimi dokážeme dosahovať naše ciele.

Vážený návštevník, vážený záujemca. Veríme, že na našich stránkach nájdete, to čo práve hľadáte. Ďakujeme za Váš čas a záujem.

       S úctou Váš montážny tím V.I.P. ELEKTRO

Spolupracujeme

Jablotron vipelektro partner

Loxone VIP ELEKTRO sro gold partner

Infinity vipelektro partner

Hagard Hal vipelektro partner

Bezpečnostný projekt kamerové systémy

www.iwon.sk Eshop Železiarstvo