V.I.P. ELEKTRO s.r.o. - LOXONE GOLD PARTNER Bezpečnostný SSL certifikát POSITIVE SSL - Comodo Montáž alarmu Jablotron 100 ALERT vipelektro_sk_na_facebook_com vipelektro_sk_na_twitter_com vipelektro_sk_na_instagram_com

Top produkt - Jablotron 100

Montáž inštalácia alarmu Jablotron 100
Časté otázky « Naša webstránka (2) 

Elektromontážny tím V.I.P. ELEKTRO - Časté otázky - Naša webstránka (2)

Otázka: Aké "koncovky" musí mať teda príloha, ktorú chcem pripojiť a poslať cez kontaktný formulár?

Odpoveď: Cez kontaktný formulár je možné poslať iba jeden súbor (maximálna veľkosť súboru 10MB). Súbor ktorý pripájate k formuláru, musí mať jednu z týchto koncoviek. .zip, .ZIP, .7z, .7Z, .rar, .RAR, .pdf, .PDF, .doc, .DOC, .docx, .DOCX, .xls, .XLS, .xlsx, .XLSX, .ppt, .PPT, .pps, .PPS, .pptx, .PPTX, .ppsx, .PPSX, .ods, .ODS, .odt, .ODT, .rtf, .RTF, .jpg, .JPG, .jpeg, .JPEG, .png, .PNG. Súbory iného formátu - typu (s inakšou koncovkou ako je uvedené) nie je možné z bezpečnostných dôvodov pripojiť a poslať. Je však možné ich jednoducho pridať do archívu typu .zip alebo 7z. Prosím čítajte ďalej.

Otázka: Je možné poslať cez kontaktný formulár viac súborov naraz?

Odpoveď: Cez kontaktný formulár je možné poslať iba jeden súbor (maximálna veľkosť súboru 10MB). Ak potrebujete poslať viac súborov, tak odporúčame ich nakopírovať do nového adresára a následne adresár skomprimovať pomocou programu 7zip, ktorý si môžete stiahnuť z českej stránky www.slunecnice.cz alebo z domovskej stránky programu www.7-zip.org (webstránka je po anglicky). Program 7zip je slobodný open-source program, ktorý je vydaný pod licenciou GNU LPGL. Program môžu užívatelia slobodne používať tak na súkromných počítačoch ako aj na počítačoch v práci, na úradoch, vo firmách. Program 7zip nie je nutný registrovať a ani platiť za jeho využívanie akýkoľvek registračný poplatok.

Vytvorenie skomprimovaného archívu (takýmto spôsobom môžete poslať viac súborov naraz cez náš kontaktný formulár)

Krok 1. Nainštalujte program 7zip štandardným spôsobom na Váš počítač. Program sa integruje do menu, ktorý sa objaví po kliknutí myšou (pravým tlačítkom) na ľubovoľný súbor alebo adresár v operačnom systéme Windows.

Krok 2. Kliknite na adresár, kde sa nachádzajú súbory ľavým tlačidlom myši. Následne kliknite na položku "7-Zip". Krok 3. Zobrazi sa vám podmenu. Vyberte "Pridať do ......... . zip". Následne sa vám vytvorí *.zip archív v aktuálnom adresári. Tento súbor už môžete poslať cez formulár.
vipelektro-sk-technika-zabezpecenia-one vipelektro-sk-technika-zabezpecenia-two
Krok 4. Pokiaľ si prajete archív zašifrovať, vynechajte Krok 3. V podmenu kliknite na položku "Pridať do archívu". Zobrazí sa Vám rozhranie programu 7zip. Krok 5. V pravej dolnej časti rozhrania programu sa nachádza sekcia "Šifrovanie". Zadajte heslo dvakrát a stlačte "OK".Vytvorí sa zašifrovaný archív v aktuálnom adresári.
vipelektro-sk-technika-zabezpecenia-three vipelektro-sk-technika-zabezpecenia-four

Krok 6. Heslo k Vášmu vytvorenému archívu, ktorý chcete pripojiť a poslať cez náš kontaktný formulár si prosím starostlivo poznamenajte. Následne heslo pošlite na telefónne číslo formou SMS správy našej kontaktnej osobe (v súčasnosti pánovi Viktorovi Guzmanovi) uvedenej na našej webstránke v sekcii Kontakt. Prosíme neposielajte heslo cez nezabezpečený kontaktný formulár, pretože takýmto spôsobom stráca táto forma zabezpečenia zmysel. Aktualizácia: Od roku 2017 webové stránky www.vipelektro.sk vrátane kontaktného webového formulára sú dostupné iba cez zašifrované HTTPS spojenie. V minulosti pred rokom 2017 bol dostupný na webových stránkach www.vipelektro.sk aj nezabezpečený webový kontaktný formulár, ktorý bol dostupný cez nešifrovaný HTTP prístup.

Spolupracujeme

Jablotron vipelektro partner

Loxone VIP ELEKTRO sro gold partner

Infinity vipelektro partner

Hagard Hal vipelektro partner

Bezpečnostný projekt kamerové systémy

www.iwon.sk Eshop Železiarstvo